21

Re: fota z minulosti + součastnosti

22

Re: fota z minulosti + součastnosti

brdy

23

Re: fota z minulosti + součastnosti

Jéééééééééé  lol  . . . . . . Míro děkuju ti za ty fotky s poznávacím znamením rudá záře lol Kováč . . . . . .  jinak paličatej ale dobrej kluk. wink

24

Re: fota z minulosti + součastnosti

Faltýnek Miroslav (Cirda) napsal:

Zde vkládejte fotky z minulosti a třeba i součastnosti. Pokud to budou fota z doby vojny nezapomente tam dát rok a třeba i místo odkud to je focené. Dík Mirek (Cirda)

Ahoj Míro zdraví tě tvůj zobák Hynek Malecký.Snad si na nás pamatuješ byl jsem v četě u Ivana Řeháka.Už jsme měli s klukama vloni sraz(teda 5 kluků).Bylo to super.Mám nějaké fotky, naskenuji je a dodám.Některé máš tady.Máme založenou třídu na spolužákách tak se mrkni.Ozvi se malecky.h@seznam.cz.Hynek

25

Re: fota z minulosti + součastnosti

Faltýnek Miroslav (Cirda) napsal:

Mirek Faltýnek, Mirek Maleta tongue"
Jirka Krejčí, Mirek Faltýnek, Luboš Šejn ??, ?? Urban roll"
Ivan Řehák. Petr Novotný, Míra Prync, v Tatře v okénku Míra Maleta smile wink"

Urban je Bohouš (myslím, že Bohumír)?

Naposledy upravil: Petr Švejnoch (03-05-2011 19:56:38)

26

Re: fota z minulosti + součastnosti

27

Re: fota z minulosti + součastnosti

Járo pěkné fotky ale nemůžeš to ještě upravit a napsat kdo tam na těch fotkách je lol a kde to je focené. Já osobně tam nějaký kluci poznávám třeba Koška, Rabu, Řeháka, Hynka, Žaluda, tebe ale ty ostatní ??? wink

28

Re: fota z minulosti + součastnosti

jak partyzáni, ale byl bych rád , kdybych nějaký takový fotky měl !

29

Re: fota z minulosti + součastnosti

25.6.2011 klondajk solární elektrárna

Naposledy upravil: patry (28-06-2011 19:11:54)

30

Re: fota z minulosti + součastnosti

Aktuální fotky se teď už asi budou pořizovat složitěji - v neděli jsem se těšil, že se zas projedeme prostorem Klondajku na běžkách, ale už se dovnitř nedá dostat - všechny díry ve zdi jsou zadělány a vrata zamknuty. Je to vidět ve videu, které jsme na běžkách natočili.

Lézt přes zeď (na jednom místě byl žebřík, sice nízký, ale možná by to šlo) se mi nechtělo, plahočit se podél zdi k poslední mně známé díře na severní straně taky ne.

Víte někdo, z jakého důvodu byl Klondajk znepřístupněn?

31

Re: fota z minulosti + součastnosti

Maleta napsal:
Kosťa napsal:

Jince 82/83


                              A tímto vás žádám o pomoc při hledání jmen našich kamarádů.

čus kamo

byl jsem tam s Tebou 83 na nakladači v Raděticich sedí Martin Deváty a Rosta Mucha   čus Rosta jjsem

                                                                     Jména jsou jasná


            Jasně že je to jen část roty. Ono nás bylo asi 120 (snad i víc) celkově a když jsem tyhle fotky dělal, tak to vzhledem k prostoru uvnitř kasáren nebylo možné ani nijak udělat. Fotil jsem to mezi rotou a štábem a už tak jsem si na tehdejší klima dovolil riskovat dost.
            Víte jak to tam chodilo a ani moje stranická knížka by mi nepomohla. Však jsem byl s politrukem kpt. Nýmanským na nože kvůli mému  deníku. Mi ho chtěl zabavit, tak jsem mu ho vytrhnul z ruky a jasně jsem mu řekl, že mu ho nedám. Že je to moje soukromí. Však on úplně blbej nebyl.



Ten vlevo se jmenoval Luboš, ale už nevím jak dál, strašně jsme si spolu užili.

















                                     A tímto vás žádám o pomoc při hledání jmen našich kamarádů.

5 fotka Petr Krojcman drží zajíce vedle Standa Sekera, 6 fotka v tatře Luboš  Šejn jezdil semnou na sklopce , 16 fotka Láďa Brendl a Pepa Hejna

Naposledy upravil: ROSTA MUCHA (20-08-2015 18:55:51)

32

Re: fota z minulosti + součastnosti

Foto Klondajk 82-83
http://alfgnr.rajce.idnes.cz/KLONDAJK/

33

Re: fota z minulosti + součastnosti

Kosťa napsal:

Jince 82/83


                              A tímto vás žádám o pomoc při hledání jmen našich kamarádů.



                                                                     Jména jsou jasná



Cˇus  Mirku na tom nakladači stojí Martin Deváty a já lezu dovnitř. Už jsem něco psal a dal jsem foto někam pod Alfem na rajče jmenuji se Rosta Mucha .Byli jsme z Chrudimy vu 5136 a spali jsme taky v bunkách v Jincích. Zkusím tu dát nějaké foto . čus Rosta 
            Jasně že je to jen část roty. Ono nás bylo asi 120 (snad i víc) celkově a když jsem tyhle fotky dělal, tak to vzhledem k prostoru uvnitř kasáren nebylo možné ani nijak udělat. Fotil jsem to mezi rotou a štábem a už tak jsem si na tehdejší klima dovolil riskovat dost.
            Víte jak to tam chodilo a ani moje stranická knížka by mi nepomohla. Však jsem byl s politrukem kpt. Nýmanským na nože kvůli mému  deníku. Mi ho chtěl zabavit, tak jsem mu ho vytrhnul z ruky a jasně jsem mu řekl, že mu ho nedám. Že je to moje soukromí. Však on úplně blbej nebyl.



Ten vlevo se jmenoval Luboš, ale už nevím jak dál, strašně jsme si spolu užili.

















                                     A tímto vás žádám o pomoc při hledání jmen našich kamarádů.

34

Re: fota z minulosti + součastnosti

ROSTA MUCHA napsal:
Kosťa napsal:

Jince 82/83


                              A tímto vás žádám o pomoc při hledání jmen našich kamarádů.



                                                                     Jména jsou jasná



Cˇus  Mirku na tom nakladači stojí Martin Deváty a já lezu dovnitř. Už jsem něco psal a dal jsem foto někam pod Alfem na rajče jmenuji se Rosta Mucha .Byli jsme z Chrudimy vu 5136 a spali jsme taky v bunkách v Jincích. Zkusím tu dát nějaké foto . čus Rosta 
            Jasně že je to jen část roty. Ono nás bylo asi 120 (snad i víc) celkově a když jsem tyhle fotky dělal, tak to vzhledem k prostoru uvnitř kasáren nebylo možné ani nijak udělat. Fotil jsem to mezi rotou a štábem a už tak jsem si na tehdejší klima dovolil riskovat dost.
            Víte jak to tam chodilo a ani moje stranická knížka by mi nepomohla. Však jsem byl s politrukem kpt. Nýmanským na nože kvůli mému  deníku. Mi ho chtěl zabavit, tak jsem mu ho vytrhnul z ruky a jasně jsem mu řekl, že mu ho nedám. Že je to moje soukromí. Však on úplně blbej nebyl.



Ten vlevo se jmenoval Luboš, ale už nevím jak dál, strašně jsme si spolu užili.

















                                     A tímto vás žádám o pomoc při hledání jmen našich kamarádů.


Ahoj,
nahodou jsem narazil na tyto stránky.Rukoval jsem leden 1982/1983. Přijimač Opava,týdeň Ruzyně a pak 3 měsíce PŠ v Olomouci.Domovský útvar jsem měl v Praze na Ruzyni  ale byl jsem 2X převelen do Jinců,kde jsem strávil asi půl roku.Deně jsme dojížděli z Jínců.Když se postavily teskáče,tak nás přestěhovali na kopec.Jezdil jsem tatrou,takže jsem byl na RSM rota stavebních mech.Naváželi jsme tam hlušinu z Bytíze a Milína a výsivku z Mořiny pod panely.Fotka s nakladačema je asi z Mylína.Je tam na fotkách Martin Devátý,Standa Sekera ty nakládali Dokama a Luboš Mrázek,ten jezdil tatrou. Tady jsem naskenoval 300.Jsou tam jména kluků.Pepik(Josef Gajdoš)

Přílohy zprávy

Naskenovaný dokument.jpg 82.22 kb, soubor nebyl nikdy stažen. 

Nemáte oprávnění stahovat přílohy této zprávy.